Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Proste sposoby na poprawę wyników sprzedażowych

Cyfrowa rewolucja w służbie zdrowia

Pierwsze e-recepty już zostały wystawione. Jeszcze w tym roku wystartuje pilotaż elektronicznych skierowań lekarskich, a w przyszłym – ruszy Internetowe Konto Pacjenta. Cyfryzacja służby zdrowia nabiera tempa. Co o tym myślą lekarze? Czy w przyszłości funkcję lekarza będzie pełniła sztuczna inteligencja? Zapraszamy do lektury sierpniowego wydania Akademii!Mądrze reklamuj swoją aplikację


Twoja aplikacja mobilna nie cieszy się szczególną popularnością? Poznaj sześć niezawodnych sposobów na zwiększenie liczby instalacji. Nie poprzestawaj jednak na samych instalacjach – zadbaj także o utrzymanie zaangażowania użytkowników aplikacji. Szczegóły w artykule.

Dowiedz się więcej


Lekarze o cyfryzacji służby zdrowia

Lekarze są podzieleni w kwestii wystawiania elektronicznych zwolnień i recept. 44% lekarzy biorących udział w badaniu opinii chciałoby mieć możliwość wystawiania e-recept i e-zwolnień, 29% – nie chciałoby, a 19% wyraziło swoje obawy w związku z takim rozwiązaniem. Pobierz bezpłatny raport i sprawdź, co lekarze sądzą o cyfryzacji służby zdrowia.

Przeczytaj cały raport


Aplikacja, która stawia diagnozy

Zespół 100 lekarzy, badaczy i inżynierów zaprojektował aplikację medyczną diagnozującą choroby. Ada – bo tak nazywa się aplikacja – wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe. Czy ma szansę, aby zająć miejsce lekarzy albo im asystować?

Zapoznaj się z tekstem

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ