Wydawnictwo LekSeek® Polska stworzyło serwisy internetowe mające na celu dostarczenie rzetelnej i kompletnej wiedzy o lekach i produktach leczniczych dostępnych na polskim rynku farmaceutycznym oraz informacji z zakresu szeroko pojętej medycyny dla środowisk medycznych, farmaceutycznych oraz pacjentów.

Wszystkie serwisy LekSeek® Polska są nieustannie aktualizowane i rozwijane tak aby sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców.
LEKSYKON
Serwis www.leksykon.com.pl jest portalem przeznaczonym dla lekarzy różnych specjalizacji, którzy pragną poszerzać swoja wiedzę o najnowsze, aktualne i ciekawe tematy dotyczące szeroko pojętej medycyny oraz rynku leków. W serwisie znajdują się również m.in.: Poradnik nt wystawiania i realizacji recept, mobilne aplikacje DrWidget oraz pliki do pobrania. Serwis zawiera wyszukiwarkę leków, która jest codziennie aktualizowana i zgodna z obowiązującym obwieszczeniem MZ w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Każdego miesiąca serwis odwiedza ponad 230 tys. unikalnych użytkowników, co generuje prawie pół miliona odsłon.
WIELKA BAZA CHPL
Wielka Baza ChPL – www.chpl.com.pl - firmy LekSeek Polska to baza zawierająca oryginalne Charakterystyki Produktów Leczniczych wszystkich leków dopuszczonych do obrotu w Polsce. Baza została zbudowana na urzędowych źródłach dostępnych w Polsce oraz Europie. Baza zawiera ponad 8200 ChPL. Charakterystyka Produktu Leczniczego jest podstawowym dokumentem opisującym dany lek. ChPL tworzony jest przez Podmiot Odpowiedzialny i na jego podstawie dany lek zostaje dopuszczony do obrotu na terenie danego kraju lub we wszystkich Krajach Unii Europejskiej.

Każdego miesiąca z bazy korzysta ponad 148 tys. użytkowników.
ZDROWA STRONA
Serwis www.zdrowastrona.pl służy przede wszystkim edukacji zdrowotnej pacjentów. W serwisie znajdują się informacje o: jednostkach chorobowych, profilaktyce chorób, zachowaniach prozdrowotnych, badaniach profilaktycznych oraz innych aktywnościach związanych z szeroko pojętą edukacją prozdrowotną. Poza wyszukiwarką leków i aptek, w serwisie zdrowastrona.pl pacjenci znajdą również informacje o ciekawych wydarzeniach oraz inicjatywach dotyczących zdrowia i medycyny.

Ze strony każdego miesiąca korzysta ponad 140 tys. użytkowników.
DrWidget
Serwis www.drwidget.pl - Celem platformy jest pomoc lekarzom w pełnieniu ich misji oraz w jak najlepszym i kompleksowym leczeniu pacjentów. Realizacja Platformy DrWidget została zaplanowana w 2011 roku przez dział e-marketingu Polpharma przy współpracy firmy LekSeek Polska.Baza leków DrWidget to: ponad 17 000 opisów produktów leczniczych z ciągłą aktualizacją.
MEDKIOSK
MedKiosk.pl to serwis o nowych technologiach w medycynie przygotowywany przez pracowników LekSeek® Polska. Dzielimy się na nim naszą wiedzą i pokazujemy co nowego dzieje się w świecie nowych technologii medycznych.

Serwis jest skierowany do lekarzy, personelu medycznego, farmaceutów i pacjentów, którzy chcą korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań. Porusza on takie zagadnienia jak: aplikacje mobilne, telemedycyna, e-zdrowie. Serwis informuje również o wydarzeniach i konferencjach dotyczących nowych technologii medycznych i informatyzacji służby zdrowia.
Gabinet DrWidget
Serwis www.drw.pl - Gabinet drWidget to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania przychodnią lub indywidualnym gabinetem, zaprojektowane z myślą o lekarzach takich jak Ty - ceniących proste rozwiązania o innowacyjnym charakterze. Powstało przy współpracy wybitnych ekspertów, którzy przez wiele miesięcy testowali jego możliwości, tworząc program maksymalnie dostosowany do potrzeb i standardów środowiska medycznego. Co istotne - w praktyce program nie wymaga od użytkownika zaawansowanej wiedzy informatycznej, ponieważ jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.