Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

Reklama skierowana do stomatologów? Tylko w programie dr100

Reklama skierowana do stomatologów? Tylko w programie dr100

Dr100, rekomendowany przez lekarzy stomatologów, to innowacyjny program pozwalający na kompleksowe zarządzanie gabinetem i kliniką stomatologiczną, zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej. Przypadł lekarzom do gustu ze względu na liczne użyteczne funkcjonalności, które oferuje, a także prostą, przyjazną dla użytkownika obsługę.


Dr100 to drugi – obok popularnego Gabinetu drWidget – program do prowadzenia placówek medycznych, zaprojektowany i wykonany przez specjalistów z LekSeek Polska. Oba programy dostępne są w „chmurze”, co oznacza, że można z nich korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy zalogować się na odpowiedniej stronie, tj. www.dr100.pl albo www.drw.pl . Użytkownicy mają do dyspozycji również mobilne wersje programów, dzięki którym mogą wygodnie pracować także wtedy, gdy nie mają dostępu do komputera.

Decydując się na korzystanie z programu dr100, stomatolog zyskuje szereg narzędzi usprawniających jego codzienną pracę, w tym m.in.: wielofunkcyjny grafik pracy placówki, interaktywny diagram zębowy, kartę periodontologiczną, bazę leków i interakcji. Oprócz tego, dr100 zapewnia szybki wgląd w kartę pacjenta (wraz z historią wizyt, wywiadów medycznych i stomatologicznych), pozwala w prosty sposób wystawiać elektroniczne zwolnienia i recepty, usprawnia komunikację personelu (poprzez wbudowany czat) oraz kontakt z pacjentami i ich obsługę (poprzez powiadomienia SMS/ e-mail oraz indywidualne konto pacjenta, umożliwiające zapisywanie się na wizyty on-line).

Nic zatem dziwnego, że dr100 cieszy się coraz większą popularnością w środowisku medycznym – już dziś codziennie korzysta z niego 1148 lekarzy. Jeśli chcesz dotrzeć do stomatologów ze swoim przekazem reklamowym, to dr100 z pewnością Ci w tym pomoże. Jakie formy reklamy oferuje program?

Przede wszystkim bannery, czyli reklamy graficzne, po kliknięciu w które stomatolog zostaje przeniesiony na stronę główną reklamodawcy lub landing page. Aby banner przykuł uwagę lekarzy, należy zadbać o ciekawą grafikę i zaskakujący tekst – służymy profesjonalną pomocą w przygotowaniu odpowiedniej kreacji. Miejsc na reklamę bannerową w dr100 jest kilka. Skuteczność kampanii promocyjnej zapewnią bannery w panelu logowania, tuż pod loginem i hasłem wpisywanym przez lekarzy, na ekranie głównym, po prawej stronie (obok kalendarza) oraz w module przeprowadzania wizyt, pod diagramem zębowym.

Szczegóły dotyczące wyświetlania bannerów są uzgadnianie indywidualnie z każdym reklamodawcą. Warto jednak zauważyć, że istnieje możliwość wyświetlania reklam po typach usług. Na przykład, jeżeli z historii leczenia pacjenta wynika, że miał on zakładane implanty, to podczas przeprowadzania wizyty, pod diagramem zębowym tego pacjenta, może pojawić się reklama implantów stomatologicznych.

Oprócz reklam bannerowych, proponujemy także pozycjonowanie produktów leczniczych w Bazie Leków dostępnej w programie dr100. Jak to działa? W trakcie wystawiania recepty, lekarz po wpisaniu w wyszukiwarkę pierwszych liter nazwy leku widzi wyświetlane na ekranie podpowiedzi rekomendowanego produktu – to może być właśnie Twój lek.

Już dziś obejrzyj wersję demonstracyjną programu dostępną na stronie www.dr100.pl. Poznaj możliwości tego innowacyjnego narzędzia do zarządzania placówką stomatologiczną, będącego skutecznym nośnikiem reklam kierowanych do lekarzy stomatologów.

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ
Banner, który sprzedaje

Banner, który sprzedaje

Zdecydowałeś się na reklamę bannerową? W takim razie pamiętaj, że masz tylko krótką chwilę, aby przykuć uwagę odbiorcy, zainteresować go oraz zachęcić do podjęcia konkretnego działania. Przygotuj swój banner reklamowy według zasad podanych w artykule, a osiągniesz sukces!

CZYTAJ
Perfekcyjne CTA, czyli wezwanie do działania

Perfekcyjne CTA, czyli wezwanie do działania

CTA (Call to Action) to krótki komunikat wzywający do działania, umieszczany na stronach internetowych, bannerach reklamowych, w newsletterach itp. Z pewnością i Ty stosujesz go w swoich działaniach marketingowych, ale czy w pełni wykorzystujesz jego potencjał? Sprawdź, jakie błędy są najczęściej popełniane w tworzeniu CTA i poznaj 9 wskazówek, jak robić to dobrze.

CZYTAJ
Czy sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje branżę reklamową?

Czy sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje branżę reklamową?

O sztucznej inteligencji głośno już od dawna. Przez jednych uważana za szansę, przez innych za zagrożenie. Obecna w różnych dziedzinach, także w branży reklamowej. Czy jest jej przyszłością? W jaki sposób już teraz sztuczna inteligencja pomaga marketerom? Odpowiedzi znajdziesz w artykule.

CZYTAJ