Publikacje dla lekarzy i farmaceutów doskonale usprawniające codzienną pracę. Przygotowane tak, aby kompleksowo dostarczać aktualne informacje ze świata medycyny.
PUBLIKACJE PRZEZNACZONE DLA LEKARZY ORAZ FARMACEUTÓW
LEKsykon
RECEPATRIUSZ LEKARZA PRAKTYKAReceptariusz Lekarza Praktyka Pełna baza leków w wersji książkowej przeznaczona dla lekarzy - sześć razy w roku

Więcej informacji

LEKsykon
APLIKACJE MOBILNEAplikacje mobilne
Ponad 50 medycznych aplikacji mobilnych i stacjonarnych na najpopularniejsze systemy: Windows, Android i iOS.

Więcej informacji

drWidget
BAZA LEKÓWBaza Leków na Windows Pełna baza leków w wersji elektronicznej - na komputery z systemem Windows

Więcej informacji

PUBLIKACJE ELEKTRONICZNE
Leksykon Express
LekSeek Express – to newsletter przeznaczony dla lekarzy różnych specjalizacji. Regularnie wysyłana porcja wiedzy z zakresu szeroko pojętej medycyny oraz systemu ochrony zdrowia w Polsce. Dzięki zawsze najświeższym informacjom, cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem. Wysyłki są realizowane zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem oraz częstotliwością. 
Expert Leksykon
LekSeek Expert – to newsletter przeznaczony dla lekarzy danej specjalizacji. W każdym expercie znajdują się informacje i materiały ukierunkowane na daną dziedzinę medycyny oraz zagadnienia z zakresu systemu ochrony zdrowia w Polsce. Wysyłki są realizowane zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem oraz częstotliwością. Realizujemy wysyłki z zakresu: kardiologii, neurologii, chirurgii, ortopedii, dermatologii, pediatrii, alergologii, ginekologii, psychiatrii oraz innych dziedzin medycyny.
Mailingi reklamowe
Mailingi reklamowe – to narzędzie pozwalające na zainteresowanie oraz dotarcie z produktem do konkretnej bazy odbiorców. Dzięki naszej szerokiej bazie danych reklamodawca ma możliwość wybrania grupy specjalistów do jakiej ma trafić prezentowany produkt. Mailing reklamowy to forma, która służy nie tylko informacji o produkcie ale także przyczynia się znacząco do wzrostu sprzedaży. Posiadamy bazę ponad 113 tys. lekarzy i farmaceutów.
 
Nowe Technologie
LekSeek Nowe technologie – to newsletter, w którym przekazujemy najświeższe wiadomości na temat modernizacji polskiego rynku medycznego. Regularnie informujemy o innowacyjnych rozwiązaniach informatycznych czy telemedycznych, zarówno w całym sektorze i jego poszczególnych działach, jak i pojedynczych placówkach. W każdym wydaniu newslettera znajdują się też zapowiedzi konferencji, poruszających zagadnienia zmian technologicznych w polskiej służbie zdrowia.
LekSeek News
LekSeek News - to newsletter przeznaczony dla lekarzy różnych specjalizacji. Przekazujemy w nim najnowsze informacje na temat medycyny i polskiej służby zdrowia. Każdy newsletter zawiera porcję najważniejszych wiadomości z zakresu bieżących regulacji prawnych, a ponadto najciekawsze doniesienia o konferencjach czy osiągnięciach naukowych. Nasze informacje są zawsze rzetelne i aktualne, dzięki czemu zyskały grono stałych odbiorców.