Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

LekSeek Polska i Radfarm łączą siły

Wzmocnienie wspólnych działań na europejskim rynku farmaceutycznym zapowiadają firmy LekSeek Polska oraz Radfarm. Chodzi głównie o wzajemną dystrybucję własnych produktów oraz współdziałanie w celu zwiększenia ochrony znaków towarowych. To najważniejsze założenia listu intencyjnego w sprawie współpracy strategicznej, podpisanego właśnie przez obie firmy.

LekSeek Polska i Radfarm współpracują już od 6 lat, a zawarta w ostatnich dniach umowa to kolejny krok w kierunku zacieśnienia integracji. Jej powodem jest przede wszystkim dynamiczny rozwój obu firm. Zarówno LekSeek, jak i Radfarm w ostatnich latach ugruntowały swoją wiodącą pozycję w sektorze farmaceutycznym. LekSeek jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie rozwiązań marketingowych dla medycyny. W ofercie firmy znajdują się kampanie multichannel, bazujące na własnych kanałach dystrybucji, takich jak m.in. strony internetowe, newslettery, e-mailingi oraz aplikacje mobilne. Z kolei RADFARM zajmujący się obsługą outsourcingową, marketingową i doradztwem farmaceutycznym specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników, obsłudze kadrowo-płacowej, specjalistycznych szkoleniach dla handlowców i kadry menadżerskiej oraz rejestracji leków.

Obie firmy wnoszą do współpracy kapitał w postaci wieloletniego doświadczenia, wiedzy oraz znajomości rynku.

W sektorze medycznym jest coraz większe zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania marketingowe, a potencjał tkwi zwłaszcza w nowych technologiach i przeżywającym prawdziwy rozkwit marketingu mobilnym. Na tym będzie więc m.in. koncentrować się współpraca LekSeek i Radfarmu. Tym bardziej, że obie strony mają już w tej dziedzinie spore sukcesy. LekSeek jest twórcą ponad 50 aplikacji mobilnych dla sektora medycznego, a RADFARM ma na swoim koncie obsługę blisko 80-u projektów dla wiodących firm farmaceutycznych i skuteczną rekrutację blisko 1500 pracowników. Planowane są nowe wspólne działania, produkty i rozszerzenie usług dla branży farmaceutycznej. W najbliższych tygodniach przedstawiciele firm poinformują o konkretach. W trakcie ustaleń jest również wielkość kapitału finansowego wnoszonego do współpracy.

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ