Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 

Wszystko zaczęło się od druku

Minęło wiele lat, odkąd content marketing stawiał swoje nieśmiałe, pierwsze kroki. Dziś jest potężnym narzędziem, bez którego trudno wyobrazić sobie komunikację z klientem. Czym właściwie jest? Jak tworzyć treść? To i jeszcze więcej jak zawsze w naszym newsletterze. Zapraszamy do lektury.Obraz, a może dźwięk? Co najbardziej zapada nam w pamięć?


Każdy dzień to setki różnych czynności. Coś oglądamy, czegoś słuchamy. Wiele rozmów, chwila na lekturę. A ile z tego zostaje w naszej głowie?

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak stworzyć content, który naprawdę przyciągnie uwagę odbiorcy, przeczytaj ten tekst. Konsumenci kochają... No właśnie, co?

Przeczytaj cały artykuł >>


Jak się robiło „content” 121 lat temu?

Półtora miliona egzemplarzy, 40 krajów, 12 języków! O takim dotarciu publikacji do klienta marzy dziś niejedna firma.

Tymczasem taką marketingową akcję rozkręcił pod koniec XIX wieku pewien Irlandczyk, wydając miesięcznik dla farmerów. Jak potoczyła się historia content marketingu? Jak ewoluował i jakie były kolejne etapy jego rozwoju? Szczegóły w artykule.

Zapoznaj się z tekstem>>


Coś więcej niż tylko treść. Nawet ta najbardziej wartościowa

Pojedyncza reklama czy kampania reklamowa? A może artykuł na blogu? Czy to już content marketing?

Rozwija się w zawrotnym tempie. Ale wciąż nie wszyscy rozumieją do końca, na czym tak naprawdę polega. Czy to tylko tworzenie świetnych treści? O tym, że nawet jedno zdjęcie może opowiedzieć historię, dowiesz się z artykułu.

Dowiedz się więcej >>

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ