Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 

Powiedzmy to wreszcie: nie ma już miejsca na spam!

Wartościowe i użyteczne wiadomości, wysyłane tylko do zainteresowanych osób - tak można w skrócie podsumować założenia przemyślanej kampanii. Chcesz taką przeprowadzić? Ucz się od najlepszych! Zapraszamy do lektury.Rzecz w tym, że e-mail jest mobile!

Ponad 50 proc. wiadomości marketingowych już teraz jest otwieranych na urządzeniach mobilnych. A przecież odbiorcy nie powiedzieli jeszcze w tej kwestii ostatniego słowa.

To tylko jeden z czynników, które w tym roku powinni brać pod uwagę marketerzy, planując kampanie z wykorzystaniem e-maili. Targetowanie, personalizacja, łączenie social media z e-mail marketingiem. Na czym jeszcze się skupiać, by zyskać przewagę nad konkurencją?

Dowiedz się więcej >>


Taki mały, a ma w sobie taką moc!

Liczy zaledwie 160 znaków, ale mimo to potrafi przyciągnąć uwagę. Nic dziwnego, że znowu wraca do łask. Jakie możliwości kryje z pozoru niepozorny sms?

Może być oddzielnym działaniem marketingowym, ale i częścią kampanii. Za pomocą sms-a można zachęcać do zakupu i budować relację klienta z marką. Warto inwestować w ten kanał komunikacji - pisze autorka.

Przeczytaj cały artykuł >>


Wysyłka? Tak, ale do kogo i jak?

To wydaje się takie proste. Jedno kliknięcie i już: e-mail „idzie w świat”. Aby jednak wysyłka przyniosła korzyść, trzeba pod nią przygotować odpowiedni grunt.

Jak wdrożyć e-mail marketing w firmie? Całą strategię, krok po kroku - od budowy bazy adresowej po tworzenie i wysyłanie wiadomości - opisuje autor artykułu.

Zapoznaj się z tekstem >>

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ