Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
zas na nową strategię!

Reklama on-line - poznaj target, dobierz format

W wielu przypadkach reklama w internecie jest najlepszym - nawet jeśli nie jedynym - wyborem. Co zrobić, aby była jeszcze bardziej skuteczna - tego dowiecie się z najnowszego wydania naszej Akademii. Zapraszamy do lektury!Algorytm - najlepszy diagnosta Twojego targetu


Czy sztuczna inteligencja może rozpoznawać choroby? Okazuje się, że tak, i to nawet takie, z diagnozowaniem których mają problem renomowani specjaliści.

Tak właśnie działają platformy DMP (Data Management Platform). To one wyznaczają nowy kierunek w zaawansowanej analityce danych i precyzyjnym targetowaniu.

Dowiedz się więcej


Reklama natywna, czyli nic na siłę

W najbliższej przyszłości subtelna reklama będzie rządzić na rynku reklamy on-line. I nic dziwnego - odbiorcy są coraz bardziej wybredni i coraz częściej ignorują treści reklamowe.

Reklama natywna ma szansę do nich trafić. Pod warunkiem jednak, że „opakowana” będzie w atrakcyjną treść.

Przeczytaj cały artykuł


Nie tylko kolor ma znaczenie

Czasem ma zaledwie kilka centymetrów kwadratowych. I to wystarczająca zachęta, by w niego kliknąć. Banner reklamowy - sprawdzony i wciąż wykorzystywany format w marketingu on-line.

Niebieski będzie bardziej formalny, a szary - bardziej neutralny. Jakie kolory najlepiej sprawdzą się w bannerach reklamowych? Jak je projektować, by przyciągały uwagę?

Zapoznaj się z tekstem

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ