Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
zas na nową strategię!

Pobieraj i lecz (się)!

Czy lekarze i pacjenci korzystają z aplikacji medycznych? O coś tak oczywistego nie wypada już nawet pytać. Rosnącą popularność aplikacji można raczej mierzyć coraz większą liczbą pobrań i poszerzającym się zakresem tematycznym. Zapraszamy do lektury naszego newslettera, poświęconego aplikacjom mobilnym.Aplikacja pierwszej pomocy


W tym określeniu nie ma przesady. Aplikacje medyczne dają natychmiastowy dostęp do żądanych informacji, ale mogą też uratować życie.

Diagnoza, leczenie, monitorowanie. Dzięki aplikacjom prawie wszystko jest już możliwe. Jedynym ograniczeniem może być w tej sytuacji tylko brak odpowiedniej infrastruktury.

Przeczytaj cały artykuł >>


Ze stetoskopem? Tak, ale i ze smartfonem

Lekarz staje się coraz bardziej mobi. I nie chodzi tu o mobilność rozumianą jako dojazd do pacjenta, ale o korzystanie z najnowszych technologii.

Pod tym względem lekarze nie odbiegają wcale od reszty populacji. Wyszukiwanie informacji w sieci, w dodatku za pomocą urządzeń mobilnych, to dla lekarzy norma. Tak wynika z najnowszego badania, przeprowadzonego przez GfK.

Dowiedz się więcej>>


Skromnie, czyli dobrze

Masz kilka sekund na to, by dać użytkownikowi do zrozumienia, że twoja aplikacja jest naprawdę wyjątkowa. Pomyśl, jak to zrobić.

Pozytywne zaskoczenie? To zawsze działa. Pod warunkiem, że nie przesadzi się z efektami specjalnymi. Minimalizm przede wszystkim.

Zapoznaj się z tekstem >>

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ