Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Zasady, którymi powinien kierować się każdy marketer

Zasady, którymi powinien kierować się każdy marketer

Dokładnie poznaj odbiorców swoich produktów, zadbaj o wartościowy content i wystrzegaj się pułapek czyhających w świecie on-line. Zanim wybierzesz się na „długi weekend”, zachęcamy Cię do przyswojenia solidnej porcji wiedzy, dostępnej w najnowszym wydaniu Akademii LekSeek. Miłej lektury!Twórz angażujący content


Czy wiesz już wszystko na temat content marketingu? Czy treści opisujące Twoje produkty są angażujące, a przy tym budują wizerunek, sprzedaż i lojalność? Przeczytaj artykuł i zweryfikuj swoją wiedzę.

Dowiedz się więcej


Pułapki, o których musi wiedzieć marketer

W wirtualnej rzeczywistości na marketera czeka kilka pułapek. Nie daj się zwieść – sprawdź, co to za pułapki oraz jak ich uniknąć.

Przeczytaj cały artykuł


Wnikliwie analizuj odbiorców swoich produktów

Oferujesz produkty dedykowane nowoczesnym Matkom Polkom? Jeśli tak, to koniecznie musisz zapoznać się z wnikliwą analizą tej grupy docelowej. Szczegóły w artykule.

Zapoznaj się z tekstem

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ