Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Post zamiast recepty, czyli terapia z internetu

Post zamiast recepty, czyli terapia z internetu

Jak wygląda dostęp do publicznej opieki zdrowotnej w Polsce, nie trzeba przypominać. Ale czy kolejki do lekarzy to jedyny powód, dla którego Polacy na potęgę szukają w internecie informacji o lekach, chorobach, terapiach? Czy można zaufać poradom z Facebook’a? Zapraszamy do lektury.Wszyscy jesteśmy lekarzami?


Podobno wszyscy znamy się na zdrowiu. Obok pogody to przecież jeden z ulubionych tematów rozmów. Promowanie zdrowego trybu życia nie przychodzi już jednak z taką łatwością.

Dużo pomysłów, wiele kampanii, a i tak trudno przebić się z informacjami. W tej dziedzinie jest jeszcze sporo do zrobienia.

Zapoznaj się z tekstem


Farmaceuta - znajomy z Facebook’a

Gdzie znaleźć dobrą aptekę, jeśli nie w internecie? A może odwrotnie - lepiej nawiązać kontakt w mediach społecznościowych z lokalną apteką?

Najnowsze badania pokazują, że Amerykanie chcieliby podtrzymywać znajomość z apteką z sąsiedztwa także w mediach społecznościowych. Może te wzorce warto przenieść w nasze realia?

Dowiedz się więcej


Czytaj blogi, będziesz fit!

W internecie można znaleźć receptę na wszystko. Także na zdrowie i piękną sylwetkę. Komu zaufać, gdy dziesiątki blogerów kuszą swoimi patentami?

Polecają diety, rekomendują suplementy. Łatwo im ulec, gdy patrzymy na efektowne zdjęcia.

Przeczytaj cały artykuł

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ