Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Czego potrzebują Twoi klienci?

Czego potrzebują Twoi klienci?

Skutecznie diagnozuj potrzeby swoich klientów, twórz najlepsze dla nich rozwiązania i docieraj ze swoim przekazem do jak największego grona odbiorców. W najnowszym wydaniu Akademii podpowiadamy, jak to zrobić. Życzymy miłej lektury!RODO tuż-tuż. Co się zmieni?


Nowe przepisy zaczną obowiązywać od 25 maja 2018 roku. Dowiedz się, jak unijne rozporządzenie wpłynie na branżę marketingu internetowego.

Zapoznaj się z tekstem


Polacy interesują się chorobami

Polacy chętnie rozmawiają o chorobach, także w mediach społecznościowych. Sprawdź, jak dotrzeć ze swoim przekazem do jak największej liczby osób.

Dowiedz się więcej


Diagnozuj potrzeby swoich klientów

Jednym z założeń Design Tkinking jest koncentracja na użytkowniku, zrozumieniu jego świadomych i nieświadomych potrzeb. Czy potrafisz skutecznie diagnozować potrzeby swoich klientów?

Przeczytaj cały artykuł

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ