Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
zas na nową strategię!

Teksty, które sprzedają. Co to właściwie znaczy?

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w najnowszym wydaniu naszej Akademii. Przyglądamy się dziś content marketingowi. O co tak naprawdę w nim chodzi? Udanej lektury!Zły content? Nie, dziękuję! Na kiepską jakość nie ma tu miejsca


Kopiuj, wklej, dubluj. Takie praktyki w tworzeniu tekstów na strony www stają się codziennością. Utarło się przecież, że „tego nikt nie czyta”. Czy to, co zamieszczamy na stronie, naprawdę nie ma znaczenia?

Nic bardziej mylnego. Wbrew pozorom, słabej jakości teksty szkodzą stronie. Nie lubią ich użytkownicy i nie lubi ich Google. Jak więc pisać, by nie zmarnować potencjału, który niesie ze sobą dobry tekst?

Dowiedz się więcej


Aplikacja, która uratuje Twoje serce

Wystarczy zainstalować ją na tablecie lub w telefonie i można o niej zapomnieć. Aplikacja sama zrobi to, co do niej należy, czyli wykryje migotanie przedsionków.

To jedno ze schorzeń, które niezwykle trudno zdiagnozować. Jeśli testy z aplikacją, prowadzone obecnie przez amerykańskich naukowców, powiodą się, będzie to przełom w zapobieganiu zawałom serca.

Przeczytaj cały artykuł


Szukasz oszczędności? Zadbaj o strategię

W tym przypadku mowa o strategii w dziedzinie content marketingu. Wystarczy 6 kroków, aby ją zbudować. To fundament, o który warto zadbać.

Krok pierwszy: zdefiniuj cele. Krok drugi: zbadaj konkurencję. Te i kolejne etapy budowania strategii szczegółowo opisuje autorka artykułu.

Zapoznaj się z tekstem

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ