Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Telemedycyna - na razie jeszcze luksus

Telemedycyna - na razie jeszcze luksus

E-zdrowie i telemedycyna to gorące tematy mijającego roku. Jak zmienia się rynek medyczny dzięki nowym technologiom? Co oferuje rynek, czego oczekują lekarze i pacjenci? Zapraszamy do lektury.Nie więcej niż kwadrans


Lekarze są dostępni 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, a czas oczekiwania na konsultację to najwyżej kwadrans. Wystarczy pobrać aplikację, aby zapewnić sobie opiekę medyczną na odległość.

Aplikacji medycznych jest bez liku. Czym się różnią, z jakich usług można skorzystać za ich pomocą? Oto przykłady najlepszych aplikacji na rynku amerykańskim.

Zapoznaj się z tekstem


Lekarz od papierkowej roboty

Na wizytę umawiamy się on-line, przypomina o niej sms, a lekarz wystawia nam elektroniczną receptę. To marzenie każdego pacjenta. Spełni się - być może - za 10 lat.

Na razie za drzwiami gabinetu lekarskiego czeka nas szara rzeczywistość. Lekarz podczas przeciętnej, trwającej 20 minut wizyty ponad 16 przeznacza na papierkową robotę. Na zbadanie pacjenta zostają mu niecałe 4 minuty. Takie wnioski płyną z raportu „E-zdrowie oczami Polaków”, wykonanego na zlecenie LekSeek Polska oraz Gabinetu drWidget.

Pobierz i przeczytaj cały raport


Diagnoza z kieszonkowego laboratorium

Wynik badania od ręki, w gabinecie lekarskim i podczas domowej wizyty. Nad mobilnymi analizatorami pracują także polscy badacze.

Przygotowywane przez nich urządzenie zdiagnozuje wirusy i bakterie w 20 minut, z niemal 100 proc. skutecznością.

Dowiedz się więcej

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ