Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
zas na nową strategię!

Czas na nową strategię!

To ostatnia w tym roku odsłona Akademii LekSeek. Dziękujemy, że towarzyszyliście nam w jej powstawaniu i rozwoju. Mamy nadzieję, że w nowym roku też będziecie z nami! My zawsze trzymamy rękę na pulsie!


Sztuczna inteligencja - najlepszy przyjaciel marketera

Szybciej, więcej, bardziej efektywnie... A to wszystko dzięki maszynom i automatom, które zoptymalizują komunikację z odbiorcami.

W jaki sposób będą wykorzystywane w kampaniach marketingowych? W jakich działaniach wesprą marketerów?

Przeczytaj cały artykuł>>


Dane pod pełną ochroną. Kto da na to gwarancję?

To będzie jedno z największych wyzwań w nowym roku. Jak uchronić dane użytkowników przed cyberatakiem? Czy to w ogóle jest możliwe?

Internauci udostępniają o sobie coraz więcej informacji. Zapewnienie bezpieczeństwa i ochrona prywatności - ten temat w 2017 roku powróci zapewne niejeden raz. Przed hakerami otwierają się przecież coraz to nowe drzwi.

Zapoznaj się z tekstem >>

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ