Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Proste sposoby na poprawę wyników sprzedażowych

Proste sposoby na poprawę wyników sprzedażowych

Mailing i reklama mobilna to skuteczne narzędzia, mogące znacząco poprawić wyniki sprzedażowe Twoich produktów. Dzisiaj podpowiadamy, jak przygotować te dwa typy reklamy, tak aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Zapraszamy do lektury!Skuteczny mailing? Tylko według tych zasad


Twoje mailingi nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Być może popełniasz błąd na etapie kreacji swojego komunikatu. Poznaj 7 zasad projektowania mailingu, które zwiększą Twoje szanse na wysoki wskaźnik konwersji i ROI.

Dowiedz się więcej


Optymalny czas na wysyłkę e-maila

Chcesz zwiększyć swoje szanse na sukces kampanii e-mail marketingowej? Wyślij ją w odpowiednim (nie przypadkowym) czasie! Sprawdź, w jakich dniach i godzinach należy wysłać wiadomość, aby zainteresować odbiorcę i skłonić go do otworzenia e-maila.

Przeczytaj cały artykuł


Reklama mobilna – Twój absolutny must have

Osoby korzystające z urządzeń mobilnych spędzają w internecie dwa razy więcej czasu niż osoby, które używają urządzeń stacjonarnych. Dlatego reklama mobilna to dla Ciebie absolutna konieczność. Przygotuj ją mądrze – z uwzględnieniem specyfiki kanału komunikacji i profilu odbiorcy.

Zapoznaj się z tekstem

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ