Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Czy naprawdę dobrze go znasz?

Dobro zawsze wygrywa - taka jest reguła tej marketingowej gry

Superbohaterowie, mitologizacja i lustrzane neurony. W naszym newsletterze ciekawostek nie brakuje, zwłaszcza gdy oddajemy głos ekspertom. Tym razem zabieramy Was do fascynującego świata storytellingu. Owocnej lektury!Bez bohatera nie ma historii


Potrzebny Ci ktoś, kto rozwiąże problemy Twoich klientów. Jeśli takiego wykreujesz, na pewno zapamiętają Twoją historię i Twój produkt.

Ale nawet superbohater nie wystarczy, jeśli tej historii dobrze nie zaplanujesz. Co musisz wiedzieć, zanim zabierzesz się za tworzenie scenariusza?

Zapoznaj się z tekstem >>


Wszystko zaczyna się od konfliktu

Walka dobra ze złem - znasz ten motyw z reklam, prawda? Spotkasz się z nim jeszcze wiele razy, bo to sprawdzony sposób na zbudowanie wciągającej opowieści.

Konflikt, misja, wyraziste postaci, a oprócz nich - jeszcze 4 klucze do stworzenia fascynującej "story". Ta wnikliwa analiza przedstawiona przez autora pozwoli Ci zrozumieć, czym jest storytelling, na czym polega jego siła i jakie funkcje pełni w marketingu.

Przeczytaj cały tekst>>


Co Ty wiesz o neuropsychologii?

Jeśli masz w tej dziedzinie zaległości, warto je nadrobić. W jakim celu? Aby tworzyć lepsze historie.

Zacznij od poznania... lustrzanych neuronów. Jeśli nauczysz się do nich mówić, masz szansę zostać mistrzem storytellingu. Ale najpierw - ucz się od mistrzów.

Dowiedz się więcej >>

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ