Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
zas na nową strategię!

Jak go zatrzymać, gdy inni wciąż go kuszą? Uwiedź go i nie zawiedź!

Czytaj w jego myślach i nie rzucaj słów na wiatr. A gdy wykorzystasz już wszystkie sposoby, postaw się na jego miejscu - wtedy może lepiej go zrozumiesz. W tym wydaniu newslettera rządzi klient. Zapraszamy do lektury!Jak to robili marketerzy 300 lat temu?


W pewnym sensie - tak jak dziś. Już wtedy popularnym sposobem na przywiązanie klienta do firmy były programy lojalnościowe, czyli premiowanie kolejnych zakupów.

Nic się nie zmieniło, bo cel jest wciąż ten sam - nie tylko pozyskanie klienta, ale przede wszystkim jego utrzymanie. A do tego potrzebny jest długoterminowy plan. Lojalność klienta nie rodzi się w kilka minut.

Zapoznaj się z tekstem>>


Gruszki na wierzbie? Możesz je obiecać, tylko co dalej?

Pamiętaj, że będziesz musiał dotrzymać danego klientowi słowa. Jak myślisz, co się stanie, jeśli nie wywiążesz się z obietnic?

Lepiej więc nie wprowadzaj go w błąd. I słuchaj go, ale tak, żeby naprawdę wsłuchać się w jego potrzeby. Czasem szczera rozmowa jest ważniejsza niż pieczołowicie opracowany skrypt.

Przeczytaj cały artykuł>>


Jedno zdjęcie lepsze niż 1000 najlepszych słów

To nie musi być zdjęcie. To może być infografika albo film. Bo właśnie „visual content” w najbardziej atrakcyjny sposób opowiada Twoją historię.

A może zabawny gif albo mem? Czemu nie! Poczucie humoru - zwłaszcza w social media - na pewno nie zaszkodzi, jeśli umiejętnie je wykorzystasz.

Dowiedz się więcej >>

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ