Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Co nowego w marketingu wielokanałowym?

Co nowego w marketingu wielokanałowym?

Kiedy aplikacje zastąpią lekarzy? Czy sztuczna inteligencja faktycznie zdominuje nasze życie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym numerze Akademii LekSeek. Zapraszamy!Komunikacja zintegrowana - różne kanały, spójny przekaz


To nie sztuka, by reklama była wszędzie. Wyzwaniem jest umieścić ją tam, gdzie dostrzeże ją konsument.

Nawet gdy ją zauważy, to dopiero połowa sukcesu. Ważne, by ją zapamiętał. Stanie się tak pod warunkiem, że przesłanie płynące z każdego kanału będzie tworzyło spójny obraz marki.

Przeczytaj cały artykuł


Diagnoza o każdej porze? Lekarza do tego nie trzeba

Zmierzy puls, ciśnienie krwi, uwzględni dietę, wysiłek fizyczny. Potem to wszystko przeanalizuje, postawi diagnozę i wskaże odpowiednie zalecenia. I nie zrobi tego lekarz, tylko aplikacja.

Nawet jeśli to tylko wizja medycyny przyszłości, jest to przyszłość nie tak odległa. Twórcy nowych technologii medycznych coraz intensywniej pracują nad tym, aby odciążyć lekarzy i uniezależnić leczenie od bezpośredniego kontaktu pacjenta z lekarzem.

Dowiedz się więcej


Sztuczna inteligencja pilnie wyszukiwana

Popularność hasła „sztuczna inteligencja” w internetowych wyszukiwarkach dynamicznie rośnie. Rozwiązań wykorzystujących tę technologię w praktyce też przybywa.

Do 2020 roku sztuczna inteligencja ma być elementem niemal każdej aplikacji. Czy tak się stanie? To tylko ułatwienie dla nas wszystkich, czy również zagrożenie?

Zapoznaj się z tekstem

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ