Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Proste sposoby na poprawę wyników sprzedażowych

Gdzie i jak się reklamować?

Już po urlopie czy jeszcze przed? Trudniej osiągnąć satysfakcjonujące wyniki w tym letnim, wakacyjnym okresie, prawda? W najnowszym wydaniu Akademii dowiesz się między innymi, jak zwiększyć sprzedaż latem oraz które media są wiarygodne dla internautów i w efekcie – warto reklamować w nich produkty. Zapraszamy do lektury!Smartfon zamiast reklamy telewizyjnej


Podczas bloków reklamowych chętnie sięgamy po smartfony. W tym czasie korzystamy z aplikacji typu social media, gamingowych, do zakupów oraz z komunikatorów – tak wynika z badania reklamy na smartfonach, komputerach osobistych i telewizorach, przeprowadzonego przez Gemius.

Dowiedz się więcej


Zwiększ sprzedaż w trudnym, letnim okresie

Latem Twoje wyniki sprzedażowe nie zachwycają? To żadna tajemnica. Możesz jednak poprawić swoje wyniki – w tym celu postaw na odpowiednio skonstruowany e-mail marketing! Oto pięć pomysłów, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż oraz osiągnąć sukces.

Przeczytaj cały artykuł


Media, którym ufają internauci

Jakim mediom ufają internauci podczas poszukiwania informacji na temat produktów i usług? Portalom specjalistycznym, forom dyskusyjnym oraz portalom ogólnoekonomicznym. Takie wnioski płyną z badania zrealizowanego przez ARC Rynek i Opinia – sprawdź szczegóły.

Zapoznaj się z tekstem

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ