Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Dobra strona www. Co to właściwie znaczy?

Dobra strona www. Co to właściwie znaczy?

Nowoczesna, ładna, prosta w obsłudze, a może zaawansowana technologicznie? Co powinno wyróżniać dobrze zaprojektowaną stronę www? Zapewne każdy zapytany o to specjalista zwróciłby uwagę na inny aspekt. Niezależnie jednak od zastosowanych rozwiązań, strona musi spełniać jeden najważniejszy cel - zachęcić odbiorcę do interakcji. Jak osiągnąć ten cel - podpowiadają specjaliści z branży. Zapraszamy do lektury.Twoja firma ma stronę www. A klientów wciąż brak


Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta - być może Twoja strona jest po prostu słaba. Zastanów się, czy nie nadeszła pora na zmiany.

Czasem wystarczy delikatny lifting, by strona stała się bardziej przyjazna. Przedtem jednak trzeba odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań. Jaki jest cel strony? A może jej forma przerosła treść? Warto się temu przyjrzeć, bo gdy strona jest zła, nie pomoże nawet najlepsza reklama - jak pisze autor tekstu.

Zapoznaj się z tekstem >>


Zatrzymać użytkownika na stronie o 500 sekund dłużej

Każda sekunda, wbrew pozorom, może mieć ogromne znaczenie. Czas, który internauta spędził na Twojej stronie, wpływa bowiem na jej pozycję w wyszukiwarce.

Jak zatem zachęcić użytkownika, by nie opuszczał witryny? Dając mu wartościową treść, zbudowaną w atrakcyjny sposób. Tytuł, lead, body... I co jeszcze? Tajniki contentu, który przyciągnie uwagę użytkownika, zdradza autor artykułu.

Przeczytaj cały tekst>>


 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ