Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
zas na nową strategię!

Sprzedajesz? Na chwilę o tym zapomnij

Sprzedaż to sztuka rozmowy. I to niezależnie od tego, jak ta rozmowa się odbywa - twarzą w twarz czy za pośrednictwem internetu. Czasem jednak warto zapomnieć o sprzedażowym kontekście i potraktować ją jako zwykłą rozmowę dwojga ludzi. W najnowszym wydaniu Akademii LekSeek piszemy o tym, jak doprowadzić komunikację do perfekcji. Zapraszamy!Słuchać klienta - co to właściwie znaczy?


Twój cel to sprzedaż. Ale czy wiesz, że aby osiągnąć ten cel, musisz nauczyć się słuchać bezinteresownie?

Bez oczekiwań, bez wyciągania pochopnych wniosków, a przede wszystkim - bez skupiania się właśnie na tym, że „muszę to sprzedać”. Trudne? Tak, i być może nie od razu Ci się to uda. Przeczytaj, jak się do tego zabrać.

Dowiedz się więcej


Tradycja plus nowoczesność, czyli łącz media

Mobile rządzi - to fakt. Ale to nie znaczy, że w komunikacji z klientem masz się do niego ograniczać. Postaw na wielokanałowość.

Jakie kanały wybrać? To zależy od tego, kim są Twoi odbiorcy. Tak czy siak, musisz działać na wielu polach i oddziaływać na wiele zmysłów. Od tego zaczyna się efektywna sprzedaż.

Przeczytaj cały artykuł


Obojętność? Broń się przed nią, jak tylko się da!

Emocje – to do nich odwołują się doświadczeni marketerzy. Ale nie do wszystkich. Kluczem do sukcesu w sprzedaży jest tylko kilka z nich.

Szczęście, smutek, złość. To na nie najbardziej reagujemy. Jeśli tak zbudujesz swój przekaz, by wywołał w odbiorcy właśnie te odczucia, masz szansę odnieść sukces.

Zapoznaj się z tekstem

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ