Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
zas na nową strategię!

Sukces na miarę Pokemon Go?

Czy coś w tym roku będzie w stanie go przebić? Nawet jeśli nie, rynek aplikacji i ogólnie rynek mobile kryje w sobie ogromny potencjał. Warto i trzeba być jednym z reklamowych graczy na tym rynku. Zapraszamy do lektury naszego najnowszego newslettera.Aplikacje idą na rekord


Pod tym względem bieżący rok zapowiada się jeszcze lepiej niż poprzedni. W naszych smartfonach znów rządzić będą aplikacje.

Czy te najpopularniejsze umocnią swoją pozycję? Czy pojawią się jakieś spektakularne nowości? Jak widzą to specjaliści znanej firmy analitycznej App Annie?

Zapoznaj się z tekstem>>


Bez smartfona? Nie dłużej niż minutę

Gdy zostajemy sam na sam ze swoim telefonem, sięgamy po niego średnio po 44 sekundach. A Ty ile bez niego wytrzymujesz?

Uniwersytet w Würzburgu i Uniwersytet Nottingham Trent na zlecenie Kaspersky Lab przeprowadziły badanie, dotyczące naszego przywiązania do telefonów. Eksperyment dostarczył ciekawych wyników. Czy są one zaskakujące?

Dowiedz się więcej>>


Reklama mobilna - więcej, więcej i więcej

Rosnące budżety, nowe formaty reklamowe, coraz większe zaangażowanie użytkownika. Tak, zdaniem ekspertów, będzie wyglądać rynek reklamy mobilnej w 2017 roku.

O trendach na bieżący rok mówią przedstawiciele międzynarodowych firm, specjalizujących się w rynku mobile.

Przeczytaj cały artykuł >>

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ