Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Mobile i znacznie więcej

Mobile i znacznie więcej

Przed Wami lutowe wydanie Akademii. Śledzimy dla Was na bieżąco najnowsze trendy w marketingu i nowych technologiach. Zapraszamy do lektury!Przenieśmy się do chmury


Według prognoz, w najbliższych latach w chmurze będzie działać większość aplikacji. Zdecydują o tym dwa jej główne atuty - łatwość dostępu do danych oraz ich bezpieczeństwo.

Co jeszcze dla branży IT przyniesie bieżący rok? Rozwój Internetu Rzeczy oraz rosnąca rola aplikacji to tylko niektóre z tendencji, które warto śledzić.

Zapoznaj się z tekstem


Zaufaj nam, konsumencie!

Zdobycie zaufania klientów być może nigdy wcześniej nie było tak ważne. Jak firmy i marki mogą na nie zapracować?

Drogą do tego są między innymi autentyczny, tworzony przez użytkowników content oraz szczerość w komunikacji z klientami.

Dowiedz się więcej


Szybkość ma znaczenie

Trzy sekundy na załadowanie strony - dla użytkowników to wciąż za długo. Czy da się to przyspieszyć, a jeśli nie - czym zrekompensować to tym, którzy żyją „mobile”?

Jakie trendy będą w najbliższych miesiącach dominować w marketingu mobilnym?

Przeczytaj cały artykuł

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ